Červen 2017

Najděte lásku na Seznamte se

21. června 2017 v 8:32
V dnešním světě, propojeném online komunikací jsou internetové seznamky jeněmi z nejoblíbenějších stránek. Pokud hledáte lásku, partnerství, přátelství nebo erotické dobrodružství, stačí se jen zaregistrovat do jedné z mnoha seznamek, které jsou dostupné na českém internetu a najít partnera nebpo partnerku po které toužíte. Jak ale vybrat tu správnou seznamku? Která z množství online seznamek stojí za to a která je pouze ztrátou času? Dnes se podíváme na online seznamku Seznamte se, která nabízí své služby už od roku 2003. Jde o českou seznamku, která má k dispozici více než 140 000 profilů žen i mužů kteří touží najít vztah.

Jak se zaregistrovat?

Nebojte se, postup je velmi jednoduchý. V prvé řadě se musíme zaregistrovat, uvedeme jen pár údajů jako email, přezdívku a heslo které si zvolíme a můžeme se začít seznamovat. Nejdříve bychom však měli vyplnit osobní profil, kde napíšeme něco o sobě, co máme rádi, koho hledáme a jaké vlastnosti bychom rádi měli u budoucí partnerky nebo partnera. Také je dobré nahrát na seznamku nějaké vaše fotky. Hezké fotky jsou důležité, protože je to aspekt podle kterého nejvíce lidí vyhledává svého budoucího partnera.

Jak se seznámit

Na seznamce Seznamte se cz můžete prohledávat profily ostatních členů, vyhledávat ty které se nejvíce hodí k vašim požadavkům, posílat soukromé zprávy ostatním uživatelům, a to vše naprosto zdarma. Za poplatek si můžete koupit rozšířené členství, které vaše možnosti ještě dále vylepšuje. A pokud jste žena, nemusíte platit nic, rozšířené členství dostanete automaticky zdarma.

Vyplatí se tato seznamka?

Díky plnému členství zdarma je seznamte se jasnou volbou. Spousta členů, a zázemí silné společnosti dává záruku úspěšného seznámení. Sice je plné členství zdarma pouze pro ženy, ale díky tomu je na seznamte se mnohem víc žen než na ostatních seznamkách, což dává šanci i mužům, kterých je na ostatních seznamkách často příliš mnoho. A navíc, základní členství je i pro muže zdarma, což pro úspěšné seznámení, nebo vyzkoušení seznamky bohatě stačí.

Seznamka eDarling recenze

16. června 2017 v 13:08
eDarling je v současnosti jedna z největších evropských seznamek, která sice vznikla poměrně nedávno, v roce 2008, ale dokázala si vybudovat jméno jako jedna z nejlepších evropských seznamek. edarling se profiluje jako seznamka pro náročné, najdeme zde převážně lépe situované lidi, s vyšším vzděláním, vyššími příjmy, kteří hledají vážný dlouhodobý vztah na úrovni. Tedy není to nic pro pubertální flirtování, ale spíše pro lidi kteří hledají kvalitního partnera pro společný život.
Registrace na seznamce eDarling je zdarma. Na začátku vyplníte základní údaje, zdali jste muž či žena a jaké pohlaví preferujete, zadáte svůj email, zvolíte si přezdívku a heslo. Po této jednoduché registraci budete vyplňovat osobnostní dotazník, který je opravdu obsáhlý. Údajně nejobsáhlejší mezi evropskými seznamkam, takže si na jeho vyplnění rezervujte dostatečnou dobu, minmálně hodinu, ale raději dvě.
Díky tomuto obsáhlému dotazníku který připravovali světově proslulí vědci a psychologové, může eDarling nabdnout opravdu kvalitní seznámení, protože vám vybere partnera který je opravdu podle vašich požadavků. Na stránkách seznamky eDarling najdete podrobně popsanou metodiku, podle které seznamování probíhá, takže si můžete předem ověřit, jestli je tento způsob nalezení životního partnera to pravé.
eDarling a placení: Základní funkce této seznamky jsou zdarma, ale pro využití plného potenciálu je doporučováno si zaplatit VIP členství. Po té co naleznete vhodný protějšek ho můžete opět zrušit.
Vyplatí se seznamka eDarling?
Moje sestra byla na eDarling asi rok, z toho 6 měsíců měla placené VIP členství. Za tu dobu se seznámila s 6 partnery, kteří byli docela fajn, a skutečně na úrovni (právník, lékař, a 4 podnikatelé) Nakonec s jedním z nich zůstala a mají krásný vztah už 2 roky. Takže za mě této seznamce dávám palec nahoru.
Přesto tato seznamka není pro každého, měli by se zde registrovat spíše lidé kteří mají vyšší nároky na partnera, ať už po stránce vzdělání nebo příjmů, převážná většina uživatelů preferuje vážný dlouhodobý vztah.

Skvělé tipy k vytvoření profilu na seznamce

12. června 2017 v 15:22
V dnešní době jsou online seznamky stále více poulární. A jak o tom přemýšlím, není divu. Lidé jsou stále více zaneprázdnění a hektický život nám nechává stále méně času abychom se seznamovali klasickým způsobem. Ale uspět na nonline seznamce není tak jednoduché, jak to vypadá. Základ úspěchu při online seznamování tkví v ve vašem seznamovacím profilu. Jak napsat profil na online seznamce ? Při psaní skvělého seznamovacího profilu musíme dodržet několik důležitých věcí.
Vaše fotografie
Napsání správného seznamovacího profilu je základ. Přestože si to mnozí nepřipouštějí, fyzická přitažlivost hraje největší roli při seznamování. Proto je správné foto velice důležité. Doporučujeme vyhnout se běžným mobilem foceným selfie, je lepší vybrat něco skutečně pěkného, co zaujme potenciálního partnera. Také byste se měli vyhnout skupinovým fotkám. Nebojte se do profilu přidat fotek více, čím víc fotek, tím lépe si bude moci váš budoucí partner udělat o vás obrázek.
Váš popis
Přestože fotogafie je velice důležitá součást vašeho profilu na seznamce, řádný popis je neméně tak důležitý. Předtím než se přihlásíte na seznamku, udělejte si seznam svých koníčků, zájmů, pozitiv a negativ. Napište co máte rádi a co naopak rádi nemáte. Napište také jak trávíte volný čas, a jak si představjete že budete trávit čas se svým budoucím partnerem nebo partnerkou. A hlavně, pište pravdu a buďte čestní. Pokud se už na zčátku nebudete chovat čestně a upřímně, nemůžete čekat že najdete a udržíte kvalitní a trvalý vztah.
Co čekáte od budoucího partnera.
Pokud hledáte partnera na seznamce, jej jasné že váš partner je to co vás zajímá nejvíce. Napište co od partnera očekáváte, jaké hodnoty by měl váš partner či partnerka sdílet. Doporučujeme o vašich představách o partnerovi napsat minimálně tolik, co o sobě. (profil který je zaaměřen příliš jen nan vás, naznačuje že jste poněkud sobecký)

Vše co do seznamovacího profilu napíšete, si posobě důkldně přečtěte a zkontrolujte. Stylistické a gramatické chyby vám příliš dobrou vizitku neudělají. A hlavně, buďte pozitivní a otevření. Lidé z pozitivním přístupem mají již polovinu úspěchu v kapse.