Seznamka eDarling recenze

16. června 2017 v 13:08
eDarling je v současnosti jedna z největších evropských seznamek, která sice vznikla poměrně nedávno, v roce 2008, ale dokázala si vybudovat jméno jako jedna z nejlepších evropských seznamek. edarling se profiluje jako seznamka pro náročné, najdeme zde převážně lépe situované lidi, s vyšším vzděláním, vyššími příjmy, kteří hledají vážný dlouhodobý vztah na úrovni. Tedy není to nic pro pubertální flirtování, ale spíše pro lidi kteří hledají kvalitního partnera pro společný život.
Registrace na seznamce eDarling je zdarma. Na začátku vyplníte základní údaje, zdali jste muž či žena a jaké pohlaví preferujete, zadáte svůj email, zvolíte si přezdívku a heslo. Po této jednoduché registraci budete vyplňovat osobnostní dotazník, který je opravdu obsáhlý. Údajně nejobsáhlejší mezi evropskými seznamkam, takže si na jeho vyplnění rezervujte dostatečnou dobu, minmálně hodinu, ale raději dvě.
Díky tomuto obsáhlému dotazníku který připravovali světově proslulí vědci a psychologové, může eDarling nabdnout opravdu kvalitní seznámení, protože vám vybere partnera který je opravdu podle vašich požadavků. Na stránkách seznamky eDarling najdete podrobně popsanou metodiku, podle které seznamování probíhá, takže si můžete předem ověřit, jestli je tento způsob nalezení životního partnera to pravé.
eDarling a placení: Základní funkce této seznamky jsou zdarma, ale pro využití plného potenciálu je doporučováno si zaplatit VIP členství. Po té co naleznete vhodný protějšek ho můžete opět zrušit.
Vyplatí se seznamka eDarling?
Moje sestra byla na eDarling asi rok, z toho 6 měsíců měla placené VIP členství. Za tu dobu se seznámila s 6 partnery, kteří byli docela fajn, a skutečně na úrovni (právník, lékař, a 4 podnikatelé) Nakonec s jedním z nich zůstala a mají krásný vztah už 2 roky. Takže za mě této seznamce dávám palec nahoru.
Přesto tato seznamka není pro každého, měli by se zde registrovat spíše lidé kteří mají vyšší nároky na partnera, ať už po stránce vzdělání nebo příjmů, převážná většina uživatelů preferuje vážný dlouhodobý vztah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama