Skvělé tipy k vytvoření profilu na seznamce

12. června 2017 v 15:22
V dnešní době jsou online seznamky stále více poulární. A jak o tom přemýšlím, není divu. Lidé jsou stále více zaneprázdnění a hektický život nám nechává stále méně času abychom se seznamovali klasickým způsobem. Ale uspět na nonline seznamce není tak jednoduché, jak to vypadá. Základ úspěchu při online seznamování tkví v ve vašem seznamovacím profilu. Jak napsat profil na online seznamce ? Při psaní skvělého seznamovacího profilu musíme dodržet několik důležitých věcí.
Vaše fotografie
Napsání správného seznamovacího profilu je základ. Přestože si to mnozí nepřipouštějí, fyzická přitažlivost hraje největší roli při seznamování. Proto je správné foto velice důležité. Doporučujeme vyhnout se běžným mobilem foceným selfie, je lepší vybrat něco skutečně pěkného, co zaujme potenciálního partnera. Také byste se měli vyhnout skupinovým fotkám. Nebojte se do profilu přidat fotek více, čím víc fotek, tím lépe si bude moci váš budoucí partner udělat o vás obrázek.
Váš popis
Přestože fotogafie je velice důležitá součást vašeho profilu na seznamce, řádný popis je neméně tak důležitý. Předtím než se přihlásíte na seznamku, udělejte si seznam svých koníčků, zájmů, pozitiv a negativ. Napište co máte rádi a co naopak rádi nemáte. Napište také jak trávíte volný čas, a jak si představjete že budete trávit čas se svým budoucím partnerem nebo partnerkou. A hlavně, pište pravdu a buďte čestní. Pokud se už na zčátku nebudete chovat čestně a upřímně, nemůžete čekat že najdete a udržíte kvalitní a trvalý vztah.
Co čekáte od budoucího partnera.
Pokud hledáte partnera na seznamce, jej jasné že váš partner je to co vás zajímá nejvíce. Napište co od partnera očekáváte, jaké hodnoty by měl váš partner či partnerka sdílet. Doporučujeme o vašich představách o partnerovi napsat minimálně tolik, co o sobě. (profil který je zaaměřen příliš jen nan vás, naznačuje že jste poněkud sobecký)

Vše co do seznamovacího profilu napíšete, si posobě důkldně přečtěte a zkontrolujte. Stylistické a gramatické chyby vám příliš dobrou vizitku neudělají. A hlavně, buďte pozitivní a otevření. Lidé z pozitivním přístupem mají již polovinu úspěchu v kapse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama