Červenec 2017

Jsou lepší seznamky zdarma nebo placené seznamky?

28. července 2017 v 11:09
Nikomu se nechce platit zbytečně, a to ani za seznámení. Většina lidí se tak snaží najít seznamku kde by bylo členství zdarma. Což o to, seznamek zdarma je plný internet, ale je také plný stesků, že seznamky zdarma přílliš nefungují. Jak je to tedy ve skutečnosti, jsou lepší placené seznamky nebo seznamky zcela zdarma?
Mezi hlavní výhody, které skýtají seznamky zdarma, patří zcela samozřejmě fakt, že za členství, ani za samotné seznamování nemusíme nic platit. Jak se však říká, peníze nerostou na stromech, a provoz seznamky je potřeba z něčeho zaplatit, proto se na tomto typu seznamek setkáváme často s poněkud větším počtem reklam. Protože za registraci není potřeba nic platit, je jasné, že taková stránka bude mít mnohem více členů než jiná, která je placená. Samozřejmě nemůžete očekávat stejnou úroveň služeb a technických vymožeností, ale pro základní funkci nalezení vhodného partnera skutečně není nutné platit za členství. Placené seznamky oproti tomu nabízí menší množství neaktivních nebo falešných profilů, takže vám mohou ušetřit mnoho času při probírání se množstvím neaktivních nebo neaktuálních inzerátů.

Které jsou nejlepší seznamky zdarma?

Stránek, které nabízí seznámení zdarma je na internetu mnoho. Jak ale vybrat tu nejlepší? Můžete najít stránky, které umožňují podat si klasický seznamovací inzerát, nebo také seznamky, které párují zájemce o navázání vztahu pomocí sofistikovaných a složitých algoritmů. Vše má své pro i proti. Výběr těch nejlepších seznamek zdarma naleznete zde.

Výběr mezi seznamkami zdarma a těmi placenými není jednoduchý, kažá má výhody i nevýhody. Pokud ale nechcete kupovat zajíce v pytli a platit za seznámení u kterého nevíte jak se vydaří, jsou seznamky zadarmo rozhodně kvalitní volbou která má co nabídnout. Ať už se pro seznámení rozhodnete využít kteroukoli z nich, mějte na paměti že princip seznamování na internetu je stejný jako u seznamování v reálném světě. Nejlepších výsledků dosáhnete s čestným a pravdomluvným přístupem.

Moje zkušenost se seznamkou štěstí

17. července 2017 v 16:12
Online seznamování, se kterým se lidé dříve moc nechlubili, se stává stále více populárním. Není divu, když většina lidí dnes tráví stále více času online prostřednictvím svých chytrých telefonů a počítačů. Se seznamkami mám poměrně bohaté zkušenosti, vyzkoušela jsem jich už opravdu hodně, s různou mírou úspěchu. Jistě mi děvčata dáte za pravdu, že největší problém současných seznamek je množství hlupáků, kteří na seznamkách trollí lidi kteří se chtějí seznámit, většinou ženy a dívky. Muži kteří pořád dokola píšou otravné vzkazy plné pravopisných chyb, často velmi sprosté. V tomto jsou mnohem lepší seznamky, kde se za členství platí, popřípadě kde platí pouze muži :-). V některých seznamkách se platí celkem vysoké poplatky, ale na odfiltrování těch největších otravů stačí i velmi nízký poplatek jako má například Štěstí - osudová seznamka. Členství zde stojí jen 99 korun za rok, přesto se jedná o velice kvalitní seznamku kde vás skoro nikdo netravuje. Samozřejmě, perverzáci jsou i tady, ale je jich výrazně méně oproti seznamkám zdarma. Můžete si kromě členství za 99 Kč ročně připlatit i VIP, ale to si myslím je celkem zbytečné, i se základním členstvím seznamka funguje skvěle. Je zde hodně členů a téměř žádné neaktivní nebo falešné profily. Pokud se cítíte osamělí a hledáte někoho s kým byste navázali vážný vztah, nebo hledáte jen kamaráda popřípadě si chcete nezávazně zaflirtovat, můžu tuto seznamku jednoznačně doporučit. Seznámila jsem se zde s klukem se kterým jsem strávila fantastické prázdniny. Potom to sice skončilo protože odjel na rok do USA, ale i tak mám zkušenosti s touto seznamkou více než pozitivní.