Srpen 2017

Seznamky pro nezávazné vztahy

8. srpna 2017 v 8:26
Seznamky pro nezávazné vztahy mají neodmyslitelné místo mezi seznamovacími portály. Lidí kteří nehledají dlouhodobý vztah, ale chtějí si jen nezávazně užít, je dost a dost. Jednou z seznamek, která se specializuje na rande na jednu noc, je i erotická seznamka Adult Crowd. Stojí tato seznamka za registraci? Rozhodla jsem se to vyzkoušet.
Registrace proběhla rychle a podle očekávání. Stejně tak jako u podobných seznamek vyplníte pouze vaše základní údaje, a po ověření emailu jste zaregistrováni. Stejně jako jinde si vyplníte krátký dotazník, váš profil a nahrajete fotky. Ovládání seznamky mi přišlo velice intuitivní, zobrazí se vám profilové fotky mužů kteří se k vám hodí, po kliknutí se vám zobrazí jejich profil a můžete chatovat a domluvit si rande. Chlapů je tam opravdu dost, tolik fotek pánských přirození jsem již dlouho pohromadě neviděla. Oni si snad někteří myslí že nás zajímá jen tvar a velikost jejich frantíka. No co, na verotické seznamce se nic jiného čekat nedá.
Registrace na seznamku je zadarmo, bohužel, pokud chcete chatovat, přijímat nebo odesílat zprávy, musíte si koupit placené členství, tak jako na jiných seznamkách. Škoda že platit musí i holky, kdyby měly členství zadarmo, jako jinde, bylo by jich tady asi více a pánové by měli mnohem větší šanci skórovat. Pokud si koupíte placené VIP členství tak pozor, jedná se o předplatné, takže pokud již placené členství nechcete, je potřeba ho vypovědět nejméně 14 dní předem. Důkladně si také přečtěte podmínky použití.

S jedním sympatickým pánem jsem rozjela fajn pokec o sexu, ale bohužel byl z daleka, takže nakonec z setkání sešlo, ale bylo to fajn. Seznamka má jednoduché a přehledné rozhraní, kde se dá velmi snadno orientovat. Škoda jen že verze zdarma je velmi omezená, a to i pro holky, a pokud chcete opravdu najít někoho na nezávazný sex, musíte si připlatit. Adult Crowd lehce vybočuje nad průměr, přehledným a intuitivním ovládáním ale jsou zde i lepší seznamky.

Be2 - stojí tato seznamka za to?

1. srpna 2017 v 9:59
Be2 je známá jako jedna z největších seznamek v Česku a i v Evropě. Zaměřuje se převážně na muže a ženy, kteří hledají vážný vztah, tedy jde hlavně o seriozní dlouhodobé parnterství. Be2 má obrovskou databázi členů z celého světa, více než 38 milionů lidí, kteříhledají lásku a vztah, možná právě s vámi.

Jak se zaregistrovat?

Na registraci není nic obtížného a je zadarmo. Podobně jako jiné seznamky s registrací zdarma, zadáte email, heslo a přezdívku, a pak vyplníte osobní dotazník který složí k tomu aby Be2 byli schopni vám najít protějšek který vám bude perfektně vyhovovat.
Drobnou nevýhodou je to že s registrací zdarma máte pouze malý manévrovací prostor, přestože k základnímu seznámení s funkcemi seznamky to stačí. Pro využití plného potenciálu který Be2 nabízí, je samozřejmě mnohem lepší členství premium kterénení vůbec drahé,stojí jen asi 33 korun za měsíc, což si snad může dovolit každý.

Zkušenosti se seznamkou Be2

Po založení profilu na této seznamce jsem ihned dostal několik nabídek od slečen z blízkého okolí. Nelze zjistit jejich skutečná totožnost, seznamka dělá opravdu maximum pro udržení anonymity a diskrétnosti jejich členů. Šlo o skutečné dívky, žádné falešné profily, jak jsem zjistil při osobních schůzkách. Samozřejmě že nějaké fake profily tam jistě budou, stejně tak jako na každé jiné seznamce, ale je vidět že Be2 dělá skutečně hodně pro to aby nepravé profily odstranila.

Seznámení na Be2


Schopnost této seznamky najít vám kvalitního partnera je dobrá. Díky obrovské databázi uživatelů je skutečně z čeho vybírat a každý tak může najít přesně takového muže či ženu, po jaké touží. Škoda jen, že členství zdarma nmá tolik funkcí jak u jiných seznamek, a proto je pro úspěšné seznamování placené členství téměř nutností. Na druhou stranu, za tu cenu je to skoro zadarmo a šance na nalezení vaší opravdové životní lásky za to určitě stojí.