Be2 - stojí tato seznamka za to?

1. srpna 2017 v 9:59
Be2 je známá jako jedna z největších seznamek v Česku a i v Evropě. Zaměřuje se převážně na muže a ženy, kteří hledají vážný vztah, tedy jde hlavně o seriozní dlouhodobé parnterství. Be2 má obrovskou databázi členů z celého světa, více než 38 milionů lidí, kteříhledají lásku a vztah, možná právě s vámi.

Jak se zaregistrovat?

Na registraci není nic obtížného a je zadarmo. Podobně jako jiné seznamky s registrací zdarma, zadáte email, heslo a přezdívku, a pak vyplníte osobní dotazník který složí k tomu aby Be2 byli schopni vám najít protějšek který vám bude perfektně vyhovovat.
Drobnou nevýhodou je to že s registrací zdarma máte pouze malý manévrovací prostor, přestože k základnímu seznámení s funkcemi seznamky to stačí. Pro využití plného potenciálu který Be2 nabízí, je samozřejmě mnohem lepší členství premium kterénení vůbec drahé,stojí jen asi 33 korun za měsíc, což si snad může dovolit každý.

Zkušenosti se seznamkou Be2

Po založení profilu na této seznamce jsem ihned dostal několik nabídek od slečen z blízkého okolí. Nelze zjistit jejich skutečná totožnost, seznamka dělá opravdu maximum pro udržení anonymity a diskrétnosti jejich členů. Šlo o skutečné dívky, žádné falešné profily, jak jsem zjistil při osobních schůzkách. Samozřejmě že nějaké fake profily tam jistě budou, stejně tak jako na každé jiné seznamce, ale je vidět že Be2 dělá skutečně hodně pro to aby nepravé profily odstranila.

Seznámení na Be2


Schopnost této seznamky najít vám kvalitního partnera je dobrá. Díky obrovské databázi uživatelů je skutečně z čeho vybírat a každý tak může najít přesně takového muže či ženu, po jaké touží. Škoda jen, že členství zdarma nmá tolik funkcí jak u jiných seznamek, a proto je pro úspěšné seznamování placené členství téměř nutností. Na druhou stranu, za tu cenu je to skoro zadarmo a šance na nalezení vaší opravdové životní lásky za to určitě stojí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama