Seznamky pro nezávazné vztahy

8. srpna 2017 v 8:26
Seznamky pro nezávazné vztahy mají neodmyslitelné místo mezi seznamovacími portály. Lidí kteří nehledají dlouhodobý vztah, ale chtějí si jen nezávazně užít, je dost a dost. Jednou z seznamek, která se specializuje na rande na jednu noc, je i erotická seznamka Adult Crowd. Stojí tato seznamka za registraci? Rozhodla jsem se to vyzkoušet.
Registrace proběhla rychle a podle očekávání. Stejně tak jako u podobných seznamek vyplníte pouze vaše základní údaje, a po ověření emailu jste zaregistrováni. Stejně jako jinde si vyplníte krátký dotazník, váš profil a nahrajete fotky. Ovládání seznamky mi přišlo velice intuitivní, zobrazí se vám profilové fotky mužů kteří se k vám hodí, po kliknutí se vám zobrazí jejich profil a můžete chatovat a domluvit si rande. Chlapů je tam opravdu dost, tolik fotek pánských přirození jsem již dlouho pohromadě neviděla. Oni si snad někteří myslí že nás zajímá jen tvar a velikost jejich frantíka. No co, na verotické seznamce se nic jiného čekat nedá.
Registrace na seznamku je zadarmo, bohužel, pokud chcete chatovat, přijímat nebo odesílat zprávy, musíte si koupit placené členství, tak jako na jiných seznamkách. Škoda že platit musí i holky, kdyby měly členství zadarmo, jako jinde, bylo by jich tady asi více a pánové by měli mnohem větší šanci skórovat. Pokud si koupíte placené VIP členství tak pozor, jedná se o předplatné, takže pokud již placené členství nechcete, je potřeba ho vypovědět nejméně 14 dní předem. Důkladně si také přečtěte podmínky použití.

S jedním sympatickým pánem jsem rozjela fajn pokec o sexu, ale bohužel byl z daleka, takže nakonec z setkání sešlo, ale bylo to fajn. Seznamka má jednoduché a přehledné rozhraní, kde se dá velmi snadno orientovat. Škoda jen že verze zdarma je velmi omezená, a to i pro holky, a pokud chcete opravdu najít někoho na nezávazný sex, musíte si připlatit. Adult Crowd lehce vybočuje nad průměr, přehledným a intuitivním ovládáním ale jsou zde i lepší seznamky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama